Пятница, 26.04.2024, 01:34

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура")

2020/2021 н.р.

Незважаючи на складну ситуацію, яка склалася у світі та державі, педагогічний колектив, учні та їхні батьки, беруть активну участь у заходах патріотичного, екологічного спрямування, акціях милосердя і доброти. Гімназійні рої є активними учасниками Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької  гри «Сокіл» («Джура»). Вони вдало проходять всі етапи змагань, із захопленням виконують завдання конкурсних випробувань.
Команда рою старшокласників «Кадетська варта» – це справжні «генератори ідей», які спонукають і дорослих, і дітей до творчих справ. Переглянути

2019/2020 н.р.

"Добре діло" рою “Нове покоління” Переглянути

2018/2019 н.р.