Пятница, 29.03.2024, 00:02

Головна » 2019 » Январь » 08
Методичні заходи:Вітаємо переможців МАН!!!

Вітаємо переможців І (міського) етапу

Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

І місце - Смідонова Анастасія Олександрівна (відділення хімії та біології, секція «Валеологія», учениця 9 класу, науковий керівник Дубовик Олена Володимирівна, вчитель фізичної культури.

ІІ місце - Ракитянська Ольга Вадимівна (відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція «Мистецтвознавство»), учениця 10-Б класу, науковий керівник Бобко Анжела Миколаївна, вчитель  технологій.

ІІ місце - Павлова Олександра Юріївна (відділення математики, секція «Прикладна математика»), учениця 9-Б класу, науковий керівник Петрова Лариса Анатоліївна, вчитель математики.

ІІ місце - Ніколаєвич Дарина Михайлівна (відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція «Мистецтвознавство»), учениця 10-Б класу, науковий керівник Довгань Олена Анатоліївна, вчитель образотворчого мистецтва.

ІІІ місце - Штейнберг Олександра Дмитрівна (відділення історії, секція «Етнологія»), учениця 10-Б класу, науковий керівник Бобко Анжела Миколаївна, вчитель технологій.

ІІІ місце – Шевченко Юлія Олександрівна (відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція «Кримськотатарська гуманітаристика»), учениця 11 класу, науковий керівник Наконечна Оксана Борисівна, вчитель української мови та літератури.

Дата: 08.01.2019 365

Коментарі (0)

13 грудня 2018 року Джугостранська Лариса Данилівна відвідала семінар - практикум для вчителів німецької мови : "Компетентісний підхід до навчання зв'язного мовлення на уроках німецької мови : системне використання завдань і вправ", який відбувся на базі Бучанської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Детальніше

Дата: 08.01.2019 367