Понеділок, 23.09.2019, 13:23

Головна » Архів матеріалів
Новини гімназії:Свято "День Соборності України" Завдяки акції здійснилася мрія гімназистів – об'єднання різних частин України в межах однієї держави. Виголошення ідеї єднання стало могутнім виявом творчої енергії гімназистів та їхнього прагнення до етнічної і територіальної єдності українського народу
Дата: 17.01.2013 292

Коментарі (0)
Новини гімназії:Створювати творців та захисників лісу більш важливо, ніж вирощувати сам ліс Сприйняття природи допомагає розвивати якості дитини: життєрадісність, емоційність, чутливість та поважне відношення до всього живого. Якщо дитину привчати милуватися яскравими барвами неба, просторами ланів, формою сніжинки, польотом ластівки, у неї розвинеться природній смак, потяг до творчості та одночас більш глибоке сприйняття навколишнього світу.
Дата: 17.01.2013 282

Коментарі (0)
Новини гімназії:Наша гордість! Для випускників Білоцерківської гімназії №2 двері військового ліцею ім. Івана Богуна завжди відкриті. Тут їх чекають і поважають, так як вже не один раз кадети завдяки своїм успіхам прославили ім’я нашого закладу. На користь захисту Вітчизни нещодавно зробив свій вибір ще один гімназист – Дєєв Володимир. Не дивлячись на те, що в реальному кадетському житті не все так просто і солодко, досягти високої успішності в навчальній і виховній діяльності можливо. Володимир довів це на власному прикладі, адже став найкращим учнем за підсумками І семестру навчання
Дата: 14.01.2013 260

Коментарі (0)
Наш відпочинок:Всі - на каток! 2013 рік розпочався для учнів 9-Б класу та класного керівника Дударєвої О.В. із святкової зустрічі 3 січня на катку "Льодова арена”. Адже канікули не повинні пройти дарма! І ковзани не можуть припадати пилом на антресолях. І учні вирушили  усією дружною класною сім'єю на ковзанку. Каток... Як багато можна сказати цим одним словом: падіння, адже не всі вміють гарно кататись, захоплюючі ігри, де відчуваєш себе справжнім професіоналом, замерзлі носики, бо зима у нас цього року люта, оригінальні візерунки на льоду, що нагадують справжній художній витвір мистецтва. Все це відбувалося на катку.
Дата: 03.01.2013 326

Коментарі (0)
Новини гімназії:Нас пам'ять кличе 17-19 грудня 2012 року в ДЮСШ «Юність» м. Біла Церква відбулися змагання Міжнародного шахового фестивалю "Матч поколінь” з нагоди 68-ї річниці визволення України, 69-ї річниці визволення Києва від німецько-фашистських загарбників і 71-річниці початку партизанського руху в Україні, в якому взяли участь кадети 5-9 класів Білоцерківської гімназії №2.
Дата: 19.12.2012 247

Коментарі (0)
Новини гімназії:День пам'яті жртв голодомору 23 листопада в актовій залі відбувся захід до дня пам'яті жертв Голодомору
Дата: 01.11.2012 266

Коментарі (0)
Спортивні новини:Подарунок благодійного фонду Костянтина Єфименка 1 вересня 2012 року Благодійним фондом Костянтина Єфименка нашій гімназії був вручений подарунковий сертифікат на 7500 гривень для придбання необхідного спортивного інвентарю. Футбольні м’ячі, набори ракеток для гри в настільний теніс та бадмінтон, гімнастичні палиці.
Дата: 10.10.2012 341

Коментарі (0)
Спортивні новини:Змагання з футболу 03 жовтня 2012 року на базі ДЮСШ «Зміна» відбувся І тур змагань з футболу в рамках міської Спартакіади з видів спорту Вітаємо збірну команду гімназії №2 з перемогою (гімназія №2 - зош №17) 3 : 1 Голи забили: Счастливий Роман (11-А) Васильківський Богдан (11-Б) Руденко Денис (11-А)
Дата: 05.10.2012 253

Коментарі (0)
Новини гімназії:Акція милосердя "Хай серце не втрачає доброти У вересні в Білоцерківській гімназії №2 проходила акція милосердя: "Хай серце не втрачає доброти". Педагогічний колектив, батьки та учні гімназії відгукнулися на прохання про допомогу маленькій Златі, сестричці нашого учня. Біда цієї дівчинки не залишила байдужими ні одного з учнів. Можливо, наша підтримка допоможе врятувати життя дитині. Вдячні всім, хто не байдужий до горя інших людей.
Дата: 20.09.2012 471

Коментарі (0)
Новини гімназії:Тепер у нашого закладу є свій сайт! Тепер, за допомогою нашого сайту, ви можете дізнатися інформацію про наш заклад, переглянути фотографії та відео, поспілкуватися один з одним. На нашому сайті ми будемо розміщувати інформацію про наших вчителів та учнів, інформацію про семінари, конкурси, які проходитимуть у нашому закладі. А також багато іншої корисної інформації.
Дата: 11.08.2012 257

Білоцерківська гімназія №2 © 2019