Суббота, 20.04.2024, 06:49

Головна » Архив материалов
Спортивні новини:Вітаємо Ушко Вікторію! ВІТАЄМО! Вітаємо Ушко Вікторію, ученицю 5(9)-Б класу, яка виборола почесне І місце в першості Київської області з легкої атлетики , яке відбулося 8 листопада 2015 р. в м. Бровари в категорі ї “витривалість”
Дата: 09.11.2015 558

Коментарі (0)
Новини гімназії:Увага! Голосування! У бібліотеці гімназії протягом листопада місяця діє виставка-рейтинг «Хіт-парад улюблених книжок». Запрошуємо всіх бажаючих віддати свій голос за улюблену книгу! | Ознайомитись
Дата: 03.11.2015 480

Спортивні новини:Спортивні змагання в

27 жовтня, під час осінніх канікул і  на прохання класного керівника в "Соняшник" прийшло 9 чоловік з нашого 6-А класу. В "Соняшнику" були спортивні змагання.

Дата: 28.10.2015 597

Коментарі (0)
План заходів учнівсько-педагогічного колективу на період осінніх канікул з 24.10. по 01.11.2015р. | Ознайомитись
Дата: 23.10.2015 523

Коментарі (0)
Новини гімназії:До уваги батьків, які є учасниками АТО!

Служба у справах дітей Білоцерківської міської ради надає такі послуги учасникам АТО | Ознайомитись

Дата: 22.10.2015 484

Новини гімназії:Шановні батьки! Корисна інформація для Вас

В розділі "Поради батькам" з'явилась корисна інформація для Вас  Переглянути

Дата: 20.10.2015 499

Коментарі (0)
Новини гімназії:Вітаємо переможців! В обласній експедиції учнівської та студентської молоді «Київщина козацька» на підставі висновків журі переможцями визнано...
Дата: 15.10.2015 668

Коментарі (0)
Новини гімназії:УВАГА! КОНКУРС! «Книжечка своїми руками»

Ти мріяв колись стати видавцем? Ми надаємо тобі такий шанс! Нехай перша виготовлена тобою книжечка побачить світ. Візьми участь у  конкурсі «Книжечка своїми руками» і продемонструй свої творчі вміння та навички всій гімназії.

Дата: 02.10.2015 603

Коментарі (0)
Новини гімназії:УВАГА! КОНКУРС! «З Україною в серці»

Запрошуємо всіх взяти участь у конкурсі авторських патріотичних віршів та творів!

Дата: 01.10.2015 588

Коментарі (0)
Новини гімназії:Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

З  1 по 30 жовтня в  рамках святкування Міжнародного дня шкільних бібліотек проходить Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. У цьому році він проводиться під гаслом : «Виховуємо громадянина – патріота України».

Не оминула ця подія і наш навчальний заклад. Бібліотекарі гімназії підготували для вас цілу низку різноманітних заходів,які  презентують для вас протягом жовтня . Це і книжкові виставки,і акції, і конкурси,літературні вікторини та інформаційні години,огляди літератури та бесіди біля книжкових полиць,творчі зустрічі та бібліотечні уроки.

Бібліотека гімназії – це її  маленьке серце,яке намагається битися в унісон з часом,та забезпечує цей великий могутній організм необхідною інформацією. Тому подібні заходи – чудова нагода привернути увагу до цієї невеликої, але такої важливої установи – гімназійної бібліотеки.

Дата: 01.10.2015 552

Коментарі (0)
Новини гімназії:Свято в бібліотеці Напередодні свого професійного свята бібліотекарі гімназії та бібліотечний актив запросили наймолодших – п’ятикласників на яскраве театралізоване свято “Посвята в читачі»,яке проходило в читальному залі бібліотеки гімназії. Щоб познайомити новоприбулих гімназистів зі шкільною книжковою скарбницею, викликати інтерес до читання,виховувати дбайливе ставлення до книги.
Дата: 29.09.2015 721

Коментарі (0)
« 1 2 ... 59 60 61 62 63 ... 76 77 »