Пятница, 19.04.2024, 08:14

Головна » 2015 » Апрель » 10 » Майстер-клас з писанкарства
Майстер-клас з писанкарства

Наближаються улюблені свята всіх християн – Великодні.

09 квітня 2015 року в гімназії відбувся майстер-клас з писанкарства. До великодніх традицій долучилися як учні навчального закладу (6-ті класи), так і самі вчителі.

На початку, з древньою історією розпису, символікою кольорів та орнаментів писанки учасників заходу ознайомила вчитель обслуговуючої праці Анжела Миколаївна Бобко. Вона продемонструвала присутнім ази роботи: підбір кольорових композицій та оформлення виготовлених робіт відповідно до церковних канонів.

Цей захід є важливим в контексті духовного, патріотичного виховання молодого покоління.

«До свята Великодня ми навчаємо наших дітей, як розписати гарну писанку, щоб на свята побажати добра, щастя та миру нашій державі», – зазначила Анжела Миколаївна.

Діти та дорослі вперше спробували себе у цій справі, дуже хвилювались і боялись, що в них нічого не вийде. Але писанка вийшла у кожного!

Діти – учасники майстер-класу кажуть: «Нічого складного тут немає, а, навпаки,  це дуже цікаво, і головне – бажання творити красу».

Категорія: Новини гімназії | Переглядів: 544 | Додав: Admin | Теги: майстер-клас | Рейтинг: 5.0/1