Вторник, 16.04.2024, 11:44

Головна » 2013 » Сентябрь » 19 » Олімпійський тиждень
Олімпійський тиждень

З 9 вересня в нашій гімназії стартував "Олімпійський тиждень". Учні приймали активну участь в створенні цікавих презентацій, проведенні вікторин на олімпійську тематику. А 12 вересня, напередодні святкування Дня фізичної культури та спорту України, з учнями 5-6-х класів було проведено Всеукраїнський олімпійський урок. Гімназисти дізналися про відомих спортсменів-українців, чемпіонів, призерів та учасників Олімпійських ігор, видатних спортсменів, а також поринули в світ Стародавніх Олімпійських ігор, з їх цікавими легендами, традиціями та законами, частина з яких зберіглася і до наших днів. Також для учнів 5-11 класів були проведені усні журнали-презентації «Історія Олімпійських ігор”, «Олімпійська символіка», «ХХІІ зимові Олімпійські ігри в Сочі», «Українці на Олімпіаді 2012», «Перша Російська Олімпіада 1913 р. в Києві», старшокласники мали змогу переглянути цікавий відеофільм «Олімпійські ігри 1936р.» Триває конкурс малюнків на олімпійську тематику для учнів 5-7 класів, результати якого буде оголошено 14 жовтня. А 17 жовтня в спортивній залі гімназії відбудеться шкільний етап змагань «Олімпійське лелеченя», на які запрошуються збірні команди 5-6-класів.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 773 | Додав: Admin | Теги: олімпійський тиждень | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали: