Суббота, 20.04.2024, 01:23

Головна » 2013 » Октябрь » 29 » Подорож до м. Києва
Подорож до м. Києва

29 жовтня  учні 10-А класу разом з класним керівником Дударєвою О.В. подорожували до  м. Київ, де відвідали два чудових місця. Перше з них - Національний історико-архітектурний музей «Київська фортеця». Учні дізналися, що багато споруд музею тісно пов’язані з історією громадських визвольних рухів в Україні, а гарнізон фортеці брав активну участь в революційних подіях в м. Києві на початку минулого століття. Всі пам’ятки музею є дуже цікавими і особливо багатогранно відображають свою епоху. Також побували в науково-розважальному центрі «Експериментаніум», у якому демонструються закони науки та явища навколишнього світу. Завдяки інтерактивним експонатам музею кожен його відвідувач зміг  «доторкнутися» до науки: тут учні власноруч будували мости без жодного цвяха, спостерігали зародження торнадо, зазирали у нескінченність, створювали  блискавку, змушували літати магніт і здійснювали чимало нових відкриттів.

Категорія: Наш відпочинок | Переглядів: 710 | Додав: Admin | Теги: подорож до м. Києва | Рейтинг: 5.0/2