Четверг, 25.04.2024, 07:58

Головна » 2013 » Декабрь » 13 » Презентація для учнів 5-х класів
Презентація для учнів 5-х класів

13 грудня 2013 року учениці 8-Б класу Баранюк Анастасія та Симоненко Євгенія провели презентацію для учнів 5 класів. Презентація була проведена під час тижня, присвяченого Міжнародному дню захисту прав людини. В презентації були розкрити питання діяльності ООН щодо захисту прав людини, проаналізовані історичні моменти цього важливого питання. Учням п’ятих класів розповіли про зміст таких документів як «Загальна декларація прав людини» (10 грудня 1948 року) та «Декларація прав дитини» (20 листопада 1959 року). Презентація зацікавила учнів, вони задавали запитання ведучим. Відповіді учениць 8-Б класу були ґрунтовними, об’єктивними. Захід проведено на високому рівні.

Категорія: Новини гімназії | Переглядів: 605 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0