Четверг, 25.04.2024, 03:44

Головна » 2015 » Май » 5 » Презентація книги Анатолія Івановича Гая «Крапля нашої крові на чужім знамені»
Презентація книги Анатолія Івановича Гая «Крапля нашої крові на чужім знамені»

«Усе,що не закарбоване у слові,приречене на забуття»

Григорій Сковорода

5 травня, в переддень Дня перемого, до гімназії завітав наш земляк –письменник, військовий журналіст, людина, яка побувала в багатьох «гарячих» точках планети – Анатолій Гай. Анатолій Іванович має безліч почесних звань та відзначений великою кількістю нагород за свою самовіддану працю на ниві літературної діяльності.

Цього разу білоцерківський письменник завітав до гімназистів,щоб презентувати свою нову книгу,яка побачила світ в 2014 році - «Крапля нашої крові на чужім знамені. Білоцерківці в закордонних локальних війнах». Книга створена до 25-річчя закінчення радянсько – афганської неоголошеної війни. У ній розповідається про встановлені автором за три десятиліття пошуків факти участі білоцерківців у 46-ти війнах і збройних конфліктах на території 32-х країн світу з 1921 року по даний час.

Відтепер з цією фундаментальною працею Анатолія Гая гімназисти можуть ознайомитися в бібліотеці гімназії. Окрім цієї книги бібліотечний фонд поповнився ще кількома книгами,які передав у дарунок гімназії Анатолій Іванович.

Зустріч письменника зі старшокласниками була змістовною та повчальною. Сподіваємося. що учні ,а в першу чергу - кадети нашого закладу,отримали цінну інформацію зі слів очевидця та учасника численної кількості воєнних конфліктів про реалії війни.

Щиро вдячні автору за його працю,а на гімназистів чекаємо в бібліотеці.

Категорія: Новини гімназії | Переглядів: 587 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0