Пятница, 29.03.2024, 03:53

Головна » 2014 » Апрель » 7 » Презентація загальногімназійних гуртків
Презентація загальногімназійних гуртків

07 квітня 2014 року в Білоцерківській гімназії №2 відбулася презентація загальногімназійних гуртків в рамках міського фестивалю дитячої творчості. Учнівсько-педагогічний колектив неодноразово підтверджував свій високий рівень партнерської взаємодії та творчої майстерності. Презентація гурткової роботи в цьому навчальному році не стала виключенням.
У фестивалі взяли участь вихованці гуртків художньо-естетичного та науково-технічного напрямів.
Так, учасники гуртка «Рукоділля» (керівник Бобко А.М.) презентували роботи в різних видах декоративно-вжиткового мистецтва – витинанка, декупаж, вишивка, м’яка іграшка, сюжетні і декоративні  орнаментовані композиції (писанка), ляльки-обереги;

гурток «Орігамі» (керівник Довгань О.А.) – модульне орігамі та модульне орігамі-3D;

гурток «Юний технік» (керівник Герасименко О.В.) представив кращі роботи з різноманітних матеріалів, опанувавши певну систему початкових технічних і технологічних знань, вмінь і навичок – випилювання, технічне моделювання, конструювання.

На високому рівні виступили вихованці танцювального гуртка  «Феєрія» (керівник Огородник А.А.) та вокального ансамблю «Криниченька» (Чуйко В.С.)

В рамках гімназійного фестивалю відбувся конкурс «Ну-мо, дівчата», який об’єднав навколо себе та згуртував учнівські колективи 5-10-х класів. Конкурс сприяв духовному та культурному розвитку учнів, формуванню патріотичного погляду на глибинні традиції українського народу.

Категорія: Новини гімназії | Переглядів: 1270 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2