Суббота, 20.04.2024, 01:13

Головна » 2014 » Февраль » 19 » Результати міського етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста»

Відповідно до річного плану роботи Станції Юних натуралістів м. Білої Церкви Київської області у січні 2014 року з метою формування екологічної культури засобами кіно- та фотомистецтва, для учнів позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, був проведений міський етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста».
До Станції юних натуралістів було надіслано 23 творчі роботи від загальноосвітніх та позашкільних закладів міста, що відповідали номінаціям.
Високий рівень майстерності продемонстрували учасники фестивалю у номінації «Кращий відеоролик». Проблема знищення ранніх рослин та наслідки людської бездіяльності висвітлені у відеоролику «Первоцвіти» Хітрової Анастасії, Бобко Дарини – учениць гімназії №2.
Члени журі визначили переможців міського етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» будуть направлені до ЦТДЮК для  участі в обласному етапі фестивалю.
Переможці міського етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю
«В об’єктиві натураліста» будуть нагороджені грамотами Станції юних натуралістів м. Білої Церкви Київської області.
ВІТАЄМО УЧЕНИЦЬ ГІМНАЗІЇ З ПЕРЕМОГОЮ!
ТАК ТРИМАТИ!!!

Категорія: Новини гімназії | Переглядів: 507 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1