Пятница, 29.03.2024, 02:26

Головна » 2015 » Май » 6 » Результати участі учнівських колективів гімназії у Всеукраїнському проекті «100 тисяч книжок для сільських бібліотек»

Бібліотекою гімназії завершено збір книг для сільських бібліотек.

Вихованці нашого закладу взяли активну участь у масштабному проекті  «100 тисяч книжок для сільських бібліотек», результатом чого стала передача гімназією 830 книг у використання мешканцям сіл.

Нині бібліотека в селі чи не єдиний культурно-освітній осередок. Однак через брак фінансування бібліотек та високу  вартість книжкової продукції нова література майже недоступна в сільській місцевості. Цей проект дозволить зібрати значну кількість якісних книг та оперативно передати їх  до сільських бібліотек.

Ми дуже вдячні всім гімназистам,учителям, які відгукнулися на прохання поділитися радістю спілкування з книгою із іншими читачами.

Результати участі в акції по класах:

5- А клас  - 126 книг;

5-Б клас  - 12 книг;

6-А клас  - 15 книг;

6-В клас  - 11 книг;

7-А клас - 3 книги;

7-Б клас - 19 книг;

7-В клас - 288 книг;

8-А клас - 19 книг;

8-Б клас - 33 книги;

9-А клас -27 книг;

9-Б клас - 8 книг;

10-Б клас -32 книги;

11 клас -13 книг.

Бібліотекарями та педагогами гімназії зібрано для участі в проекті ще 224 книги.

Беззаперечним лідером проекту став 7-В клас (кл. керівник Бойко О.В.). Другі за результативністю - 5-А клас ( кл. керівник Занько С.Д.), на  третьому місці - 8-Б клас (кл. керівник Петрова Л. А.).

Вітаємо переможців акції і щиро дякуємо хто взяв участь у цій корисній справі.

Категорія: Новини гімназії | Переглядів: 500 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0