Четверг, 25.04.2024, 09:50

Головна » 2017 » Ноябрь » 25 » РОБОТА «КНИЖКОВОЇ ЛІКАРНІ»
РОБОТА «КНИЖКОВОЇ ЛІКАРНІ»

Осінні канікули – довгоочікувана пора для гімназистів. Нарешті є змога відпочити, бо шкільний дзвінок тимчасово перестає кликати учнів за парти, а осіннє сонечко, із задоволенням запрошує їх на прогулянку до парку, до річки, до лісу. Але не тільки діти з нетерпінням очікують на канікули, мріють про них і …. бібліотечні книги. Так-так, ми не обмовилися, адже саме в канікулярний період більшість із них вирушає в подорож до помешкань своїх читачів, щоб зробити корисним їх дозвілля. Але є й інші книжечки – ті, які дещо зносилися та  втратили свою привабливість, тож вони ще з більшим нетерпінням очікують на канікули, а точніше – на турботливі рученята юних «лікарів» «Книжкової лікарні» яка діє при бібліотеці гімназії в цей період. Цього разу «швидку медичну допомогу» навчилися надавати зіпсованим книгам учні 5-Б класу. Завдяки їх старанням багато сумних мудрих книжечок здобули нове життя та веселу посмішку від розуміння, що вони зможуть нести знання ще багатьом своїм читачам. Бібліотекарі разом із «полікованими» книгами щиро дякують п’ятикласникам за їх працю та небайдужість і сподіваються що й надалі учні відвідуватимуть заняття «Книжкової лікарні» та бережливо ставитимуться до її величності – книги.

Категорія: Новини гімназії | Переглядів: 344 | Додав: Angela | Рейтинг: 0.0/0