Четверг, 28.03.2024, 19:36

Головна » 2014 » Октябрь » 10 » Вибори 2014
Вибори 2014

10 жовтня у Білоцерківській гімназії №2 розпочалися вибори до органів учнівського самоврядування. Цього року учні обирали президента гімназії та депутатів гімназійної ради. Вибори проводяться на досить високому рівні, адже гімназисти ставляться до цього відповідально та серйозно. На посаду президента балотувалися 15 учнів 8-10-их класів. До складу виборчої комісії увійшло 10 учнів 11-го класу, оскільки випускники не є виборцями та кандидатами на жодну з посад. Голова виборчої дільниці Білоцерківської гімназії №2 – Бутова Юлія (11-А). Секретар – Ніконенко Анжеліка (11-А). Виборцями є учні 7-10-их класів.
 Передвиборчі кампанії кандидатів були змістовними, цікавими та захоплюючими.
Результати виборів буде оголошено 13 жовтня.
Побажаємо успіхів нашим кандидатам!

Категорія: Новини гімназії | Переглядів: 791 | Додав: Admin | Теги: вибори | Рейтинг: 5.0/3