Середа, 22.11.2017, 22:17

Новини бібліотеки

Головна » 2017 » Жовтень » 23 » Бібліотека – книжковий дім, і вас усіх чекає він
Бібліотека – книжковий дім, і вас усіх чекає він

Швидко спливає час. П’ятикласники,  які 1 вересня тільки переступили поріг нашого навчального закладу, вже встигли познайомитися зі своїми вчителями, завести нових друзів, отримати багато оцінок – тобто стати повноцінними членами нашої дружньої гімназійної спільноти. Настав час долучитися їм і до кагорти читачів бібліотеки закладу, адже цікаві книжечки вже давно чекають на зустріч із ними.

Бібліотека гімназії гостинно відчинила свої двері для юних шанувальників книги. На захід посвяти в читачі « Бібліотека – книжковий дім, і вас усіх чекає він» до п’ятикласників завітали не тільки казкові герої – Незнайко, Знайко, та Баба Яга. А ще багато інших персонажів свята, серед яких – сама Королева Книг. ЇЇ Високість, перевіривши знання учнів та їх  навички в користуванні книгою, прийняла у дітей  урочисту обіцянку з гідністю нести звання читача.

Зраділи поповненню у своїй читацькій родині і бібліотекарі гімназії,тож із задоволенням познайомили п’ятикласників з правилами користування бібліотекою та книгою і розповіли їм про безліч цікавих заходів та конкурсів, які проводяться в бібліотеці гімназії протягом навчального року.

Захід пройшов у дружній атмосфері. Сподіваємося,що п’ятикласники відтепер будуть регулярно відвідувати нашу бібліотеку та міцно і назавжди подружаться з книгою

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 28 | Додав: Angela | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
«  Жовтень 2017  »

Білоцерківська гімназія №2 © 2017