П`ятниця, 22.06.2018, 01:43

Психологічна служба

Практичні психологи та соціальні педагоги навчальних закладів є головною ланкою в структурі психологічної служби освіти в Україні. Їхня діяльність визначається Положенням про психологічну службу, іншими нормативно-правовими документами  психологічної служби системи освіти.

Шановні учасники навчально-виховного процесу

(гімназисти, батьки, вчителі)!

• Якщо Ви хочете розібратися у своїх життєвих проблемах, покращити свій настрій, визначитися у прийнятті важливого для Вас рішення;
  • якщо Ви зіткнулися з труднощами у спілкуванні, навчанні: побоюєтеся виступати перед великою аудиторією, не можете порозумітися з вчителями чи колегами, адаптуватися у новому колективі та ін.;
  • якщо у Вас назріває конфліктна ситуація з оточуючими, важко знайти спільну мову з друзями, батьками чи просто необхідно виговоритисяласкаво просимо до психологічної служби гімназії – ці та інші питання можуть стати як предметом індивідуальної бесіди зі спеціалістом, так і однією з тем тренінгового курсу, а конфіденційність та професіоналізм фахівці Вам гарантують!

Час проведення консультацій практичним психологом гімназії:

Понеділок 13:00-15:00
Вівторок 13:00-16:00
Четвер 14:00-16:00
П’ятниця 13:00-15:00

Місце проведення консультацій: кабінет практичного психолога, ІІ поверх

Час проведення консультацій соціальним педагогом гімназії:

Понеділок 13:00-15:00
Середа 13:00-16:00
Четвер 13:00-15:00
П'ятниця 12:00-14:00

Інформація для батьків, учнів і вчителів:

2017/2018 н.р.

Попередження домашнього насильства (Закон України) Детальніше

У ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ, а саме 06.02.2018 р. практичним психологом навчального закладу Булах М.В. у тісній співпраці з класними керівниками 4(8)-х класів гімназії Довгань О.А., Дубовик О.В. і офіцером-вихователем Хітровим О.С. був організований та проведений «круглий стіл» за участю учнів 4(8)-А і 4(8)-Б класів на тему: «БЕЗПЕЧНИЙ ТА НЕБЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ: ОСНОВИ МЕРЕЖЕВОЇ МОРАЛІ».

Мета заходу: узагальнити та розширити знання підлітків щодо видів електронної комунікації, її позитивних і негативних складових; зосередити увагу учнів на необхідності вдосконалення навичок захисту власної приватності в онлайновому середовищі та протидії кібернасиллю.

Під час «круглого столу» були обговорені питання:

- Які види електронної комунікації існують у сучасному світі? Якими з них найчастіше користуються підлітки?
- Що таке «інтернет-залежність»? Які її ознаки? Засоби подолання цього психічного розладу.
- Що таке кібер-булінг? Як уберегтися від кібернасилля? Правила сучасного нетикету.
Під час підготовки до виховної справи, серед підлітків було проведено експрес-тестування з питань безпеки у віртуальному середовищі, за результатами якого 98% учасників тестування є потенційними жертвами кібернасилля. Тож, тема особистої безпеки в мережі Інтернет є досить актуальною не тільки для України, а й усього світу. Учні розробили презентації з власним баченням основ мережевої моралі та правил сучасного нетикету. Презентації протягом дня демонструвалися на великому екрані для всіх учасників навчально-виховного процесу. Захід пройшов у доброзичливій комфортній атмосфері, учні відкрито говорили про проблеми, які сьогодні існують у підлітковому середовищі. Основним лейтмотивом дружнього спілкування на серйозну тему стали слова відомої поетеси Ліни Костенко: «В епоху спорту і синтетики людей велика ряснота. Нехай тендітні пальці етики торкнуть вам серце і вуста.»

За якісні фотоматеріали особлива подяка фотографу заходу Остаповичу Богдану, учню 4(8)-А.  Фотозвіт

Методичні рекомендації

Техніка Резервуар

69 способів

Етикетні формули спілкування вчителя

Інформація до Європейського дня протидії торгівлі людьми.

Конференція «Завтра_2037» (інформація)

2016/2017 н.р.

Учням випускних класів! Актуальна інформація до ДПА/ЗНО

Батькам! Про режим роботи та відпочинку учня під час підготовки до ДПА/ЗНО