Вторник, 19.03.2024, 09:54

Білоцерківської міської ради

01.12.2016                                                          №355-20-VІІ

І. Загальні положення.

1.1. Білоцерківська міська гімназії № 2, Білоцерківської міської ради Київської області, створена Білоцерківською міською радою, знаходиться  у міській комунальній  власності, є правонаступником загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2  міста Білої Церкви Київської області.

1.2.  Юридична адреса Білоцерківської міської гімназії № 2, Білоцерківської міської ради Київської області: 09117, Київська область, місто Біла Церква, вулиця Гетьманська, 25, телефон : 39-02-84, факс: 39-16-12.

1.3. Білоцерківська міська гімназії № 2, Білоцерківської міської ради Київської області (далі — навчальний за­клад) є юридичною особою, має самостійний баланс, рахунок в установі банку, печатку, штамп, ідентифікаційний номер.

1.4. Засновником  навчального закладу є: Білоцерківська міська рада.

1.5. Головною метою навчального закладу є забезпечення реалі­зації права громадян на здобуття повної загальної середньої освіти, забезпечення науково-теоретичної, гуманітарної, загальнокультурної підготовки обдарованих і здібних дітей.

1.6.         Головними завданнями навчального закладу є:

- забезпечення реалізації права громадян на повну загальну серед­ню освіту;

- виховання громадянина України;

- виховання шанобливого ставлення до родини, поваги до народ­них традицій і звичаїв, державної та рідної мови, національних цін­ностей українського народу та інших народів і націй;

- формування і розвиток соціально зрілої, творчої особистості з усвідомленою громадянською позицією, почуттям національної са­мосвідомості, особистості, підготовленої до професійного самови­значення;

- виховання в учнів  поваги до Конституції України, державних символів України, прав і свобод людини і громадянина, почуття власної гідності, відповідальності перед законом за свої дії, свідомого ставлення до обов'язків людини і громадянина;

- розвиток особистості учня, його здібностей і обдарувань, науко­вого світогляду;

- реалізація права учнів на вільне формування полі­тичних і світоглядних переконань;

- виховання свідомого ставлення до свого здоров'я та здоров'я ін­ших громадян як найвищої соціальної цінності, формування засад здорового способу життя, збереження і зміцнення фізичного та пси­хічного здоров'я учнів ;

- створення умов для оволодіння системою наукових знань про природу, людину і суспільство;

1.7. Навчальний заклад  у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", іншими законодавчими актами України, постановами Верховної Ради України, актами Президента України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, Кабінету Міністрів України, наказами Міністерством освіти і  науки, молоді та спорту України, інших центральних органів виконавчої влади, рішеннями місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування,  Положенням про загальноосвітній навчальний заклад, іншими нормативно-правовими актами, власним Статутом.....