Вторник, 19.03.2024, 13:55

Контрольно-аналітична діяльність заступника з НВР

2018/2019 н.р.

Контрольно-аналітична діяльність з виховної роботи

2017/2018 н.р.

У рамках тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, який проходив у навчальному закладі з 20-25 листопада 2017 року,  проводилися  заходи Детальніше

2016 рік

"Превентивне виховання учнів в умовах здоров'язберігаючого навчально-виховного середовища"

"Система превентивного виховання в Білоцерківській гімназії №2"

Наказ "Про систему роботи закладу з національно-­патріотичного виховання дітей та учнівської молоді"

Наказ "Про результати вивчення рівня розвитку учнівського самоврядування"

На допомогу заступника директора з НВР у підготовці до педагогічної ради:

Виступи згідно плану:

• «Система виховання учнів гімназії у процесі урочної, позаурочної та позашкільної роботи» заступник директора з НВР Шкурат Л.І.

• "Робота класного керівника з формування позитивних якостей особистості, практичного розвитку її індивідуальних здібностей, інтересів та потреб" Класний керівник 7-А класу, Зіменкова Н.М.

• Використання можливостей навчальних предметів, різноманітних форм і методів позакласної роботи для вдосконалення: екологічного виховання та активізації діяльності гімназистів у галузі охорони природи (презентація експериментально-дослідницької роботи з природознавства, учень 6-Б класу Невгад Б.) Вчитель біології Артеменко Т.М.

• Трудового навчання й виховання учнів (майстер-клас) Вчитель трудового навчання Бобко А.М.

• "Формування трудової та громадянської активності гімназистів у навчально-виховному процесі гуртка" Керівник гуртка «Юний технік» Герасименко О.В

• "Підвищення рівня позакласної роботи бібліотеки як важливий засіб розвитку в учнів інтересу до знань" Завідуюча бібліотекою Плужник Т.В.

• РефлексіяПрактичний психолог Григорук З.П.
  • Визначення 3-го предмета для проведення ДПА в 9-х класах. В.О. директора гімназії Усиніна О.В.
  • Введення поглиблених предметів у 8-х класах у 2016/2017 н.р. Аналіз результатів моніторингу пізнавальних інтересів учнів 7-х класів. Практичний психолог Григорук З.П.
  • Створення комісії з вирішення спірних питань. Соціальний педагог Москалець Л.П.

Методична робота з класними керівниками 2015/2016 н.р.

1. План ВР на 2015/2016 н.р. | Переглянути
  2. План роботи методичного об'єднання Переглянути