Вторник, 19.03.2024, 13:17

Підручник-обличчя учня

28 листопада у гімназії проведено черговий рейд - перевірку підручників, що вже традиційно проходить під назвою «Підручник – обличчя учня». Найкраще підручники зберігають учні 5-А, 5-Б, 5-В, 6-А, 6-Б, 7-А, 7-В, 8-А, 8-Б класів. Ряд зауважень було зроблено гімназистам 9-х класів. Їм дали певний термін для виправлення недоліків. Сподіваємося, що всі, хто отримав зауваження відреагують на них, а їхні мудрі помічники – підручники набудуть належного вигляду, і будуть збережені для інших користувачів.

Бібліотекарі гімназії провели рейд - перевірку стану підручників в учнів 5-8-х класів під гаслом «Підручник – обличчя учня». Перевірка показала ,що учні всіх класів здебільшого відповідально ставляться до збереження підручників. Декільком гімназистам було зроблено зауваження щодо стану їх книг та визначено час на усунення ними недоліків.

Приємно відзначити той факт, що в класах діють  пости «Бережливих», які регулярно перевіряють стан збереження навчальної літератури.

Гімназисти підручники бережіть !

Не рвіть їх  і не брудніть,

Щоб могли  вони довго жити

І іншим гімназистам  служити.

Рейд перевірка підручників

17 лютого в гімназії було проведено рейд-перевірку підручників. Бібліотекарі разом із представниками бібліотечного активу перевірили стан збереження учнями навчальної  літератури та виявили,що найкраще  зберігають підручники учні таких класів : 5-В, 5-А,5-Б; 6-А, 6-Б; 8-А, 8-В; 9-Б.

Перевіркою було виявлено, що багато учнів гімназії користуються електронними книгами. Це учні 7-х ,8-х класів та старшокласники.

Підручник – обличчя учня. Сподіваємося, нашим гімназистам не буде соромно за своє «обличчя», вони дбатимуть про підручники і з гідністю передадуть їх учням наступних класів для подальшого використання.