Суббота, 27.04.2024, 10:31

Адміністрація

Плєшаков Анатолій Васильович - директор гімназії №2 (контактний телефон - 39-16-12)

/Files/images/Pleshakov1.jpg

Очолює навчальний заклад з 1991 року.

У гімназії викладає правознавство.

Освіта вища. У 1982 році закінчив Кабардино-Балкарський державний університет за спеціальністю "Історія, суспільствознавство".

Має вищу кваліфікаційну категорію і звання "Вчитель-методист"

В період своєї професійної діяльності отримав нагороди:

• Відмінник освіти України;

• Грамота Верховної Ради України;

• Почесна грамота Міністерства освіти України;

• Грамота Київського обласного відділу освіти.​

Тема самоосвіти як учителя: "Впровадження практичних  технологій у процес формування морально-ціннісних настанов учнів"

Тема самоосвіти як члена адміністрації: "Сучасний стиль управління навчально-виховного процесу в умовах дослідно-експериментальної роботи закладу освіти"

Усиніна Оксана Вікторівна - заступник директора з навчальної роботи (контактний телефон - 39-02-84)

Працює в гімназії з 2001 року.

У гімназії викладає фізику та астрономію.

Освіта вища. У 1991 році закінчила Московський державний заочний педагогічний інститут за спеціальністю "Фізика".

Має вищу кваліфікаційну категорію і звання "Старший учитель"

В період професійної діяльності отримала нагороди:

• Грамота Міністерства освіти України

Тема самоосвіти як учителя: "Інструментарій побудови навчальних занять з фізики в діалоговому режимі"

Тема самоосвіти як члена адміністрації: "Документування діяльності навчального закладу: наказ як управлінське рішення"

Шкурат Людмила Іванівна - заступник директора з виховної роботи (контактний телефон - 39-14-92)

Працює в гімназії з 1991 року.

У гімназії викладає англійську мову.

Освіта вища. У 1991 році закінчила Сумський педагогічний інститут за спеціальністю "Англійська та німецька мова".

Має вищу кваліфікаційну категорію і звання "Учитель-методист"

Тема самоосвіти як учителя: "Виховні можливості уроку англійської мови у впровадженні здоров’язбережувальних технологій у роботі з учнями та учнівською молоддю"

Тема самоосвіти як члена адміністрації: "Застосування здоров’язбережувальних технологій у навчально-виховному процесі гімназії"

Демчук Світлана Анатоліївна - заступник директора з методичної роботи (контактний телефон - 39-02-84)

Працює в гімназії з 1993 року.

У гімназії викладає природознавство та біологію.

Освіта вища. У 1993 році закінчила Київський державний педагогічний інститут ім. М.П. Драгоманова за спеціальністю "".

Має вищу кваліфікаційну категорію і звання "Учитель-методист"

Тема самоосвіти як учителя: "Впровадження інноваційних технологій на уроках біології» технологій у роботі з учнями та учнівською молоддю"

Тема самоосвіти як члена адміністрації: "Інноваційні технології в управлінській діяльності заступника директора з науково-методичної роботи"