Суббота, 27.04.2024, 13:36

Конкурси

Напередодні зимових свят у бібліотеці гімназії відбувся конкурс на краще виконання колядок та щедрівок. Активну участь взяли учні 1(5)-4(8)-х класів. Усі конкурсанти отримали солодкі призи, а переможці грамоти.

Конкурс читців - декламаторів на краще виконання творів Лесі Українки

І знову тихими замріяними коридорами гімназії розливається поезія… Вона то струменить ніжними переливами, то рветься пораненим птахом… Вона вразлива,беззахисна і водночас міцна,як криця…Поезія… Детальніше

Сторінками творів світової класики

Алан Александр Мілн  Вінні-Пух

Микола Носов Пригоди Незнайка та його товаришів

Сергій Аксаков  Червоненька квіточка

Конкурс закладинок

Конкурс за творами В.О.Сухомлинського

Конкурс юних видавців "Книга власними руками"

Малюнки до твору "Хуха-Моховинка"

Щиро вітаємо з перемогою (Іісце) в конкурсі «Світова класика-2017» у номінації «Театральна майстерність» учнів:

5-Б клас - Коцела Валерія; Тутика Дмитра;

6-А клас - Іскоростинського Тимура; Пащенка Віталія;

8-В клас – Ніколаєвич Дарину; Ракитянську Ольгу;

9-А клас  - Кобзаренка Ярослава  Переглянути

Молодці!  Бажаємо подальших перемог!

Увага!  Увага!  Увага!

Запрошуємо всіх, хто має хист до творчості, взяти участь у конкурсі на кращий вірш про книгу чи бібліотеку «Окрилені нетлінними рядками».

Роботи переможців конкурсу буде розміщено на сайті гімназії та на сторінці бібліотеки в соціальній мережі «ВКонтакті». Твори всіх учасників увійдуть до нової збірки бібліотеки гімназії «Юні поети зростають у нашому закладі».

Прохання подавати вірші до бібліотеки гімназії в електронному чи паперовому вигляді у період до 26 березня ц.р.

Бажаємо натхнення та творчих успіхів!

15 грудня в бібліотеці гімназії буде проведено конкурс на кращий кросворд за творами українських та зарубіжних авторів «Подорожуємо сторінками книг». Участь у конкурсі можуть взяти всі бажаючі. Кросворди подавати в довільному вигляді – усе залежить від вашої майстерності та фантазії. Питання у кросвордах повинні обов’язково бути пов’язані з літературою (автори, назви творів, головні герої, описані події і т. п.)

З нетерпінням чекаємо на ваші роботи! Кросворди подавати в бібліотеку гімназії  до 15 грудня.

Бажаємо натхнення та успіхів!

Ти мріяв колись стати видавцем? Ми надаємо тобі такий шанс! Нехай перша виготовлена тобою книжечка побачить світ. Візьми участь у  конкурсі «Книжечка своїми руками» і продемонструй свої творчі вміння та навички всій гімназії.

Умови конкурсу:

Мета Конкурсу:

• стимулювати пізнавальний інтерес учнів в сфері літературної спадщини рідного краю;
  • виховувати естетичні якості особистості гімназистів, моральні і духовні ідеали;
  • розвивати творчі навички.

Номінації  Конкурсу:

- "Чарівна казочка"

- "Рідний край";

- «Улюблений герой книги»

Вимоги до робіт:

Текст робіт - віршований або проза.     Мова - українська.     Формат книжки і техніка виконання довільна.

Учасники Конкурсу: до участі в конкурсі запрошуються всі учні гімназії.

Етапи проведення Конкурсу:

1.. Прийом робіт в бібліотеці гімназії : з 02.11.15р.  до 05.11.15р.

2. Визначення переможців: 06.11.2015;

3. На основі кращих робіт буде  організувано виставку.

Критерії оцінювання  робіт:

• творчий підхід до розкрикриття теми;
  • оригінальність;
  • змістовність;
  • відповідність між літературним  змістом твору і художнім оформленням;
  • охайність;

Запрошуємо всіх взяти участь у конкурсі авторських патріотичних віршів та творів: «З Україною в серці», який відбудеться 20.10.15 р. в приміщенні бібліотеки гімназії.

Початок о 15-00 год.

Конкурс проводиться в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек.

Учасником може стати той, кому небайдужа доля нашої держави, хто пишається тим, що народився і виріс у цій квітучій, мальовничій країні, хто з гордістю несе звання українця.    Продемонструйте свої творчі здібності та заявіть про себе всьому гімназійному загалу. Станьте учасником конкурсу. Кращі твори будуть розміщені в гімназійній збірці «Поетичний вернісаж».

Бажаємо перемоги!