Пятница, 26.04.2024, 22:16

6-Б

Дружба - найцінніше багатство. Як часто повторюються ці слова без розуміння глибини змісту. щоб усвідомити важливість дружби у житті людини, навчитися дружити, розуміти один одного, кадети 2(6) - Б класу провели виховну годину. Шестикласники обговорювали зміст народних прислів'їв та приказок, висловлювали власні судження про те, як стати хорошим другом. найцікавішим став тренінг "Коло Друзів", проведений психологом гімназії Булах М.В. працюючи в колі пліч-опліч, гімназисти розглянули багато життєвих ситуацій, які можуть трапитися з кожним, шукали шляхи виходу, вчитися дружити

Пам’ятаймо героїв Крут

І слава їх встає не вмерши,
Ятрить крізь відстані і час.
Було їх триста. Триста перший –
І ти,
І я,
І кожен з нас.
                                    Петро Шкрабюк

Український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця битва, яку небезпідставно порівнюють зі всесвітньо відомим боєм під Фермопілами, стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї, а її дата – 29 січня 1918 року – стала днем національної трагедії.

27 січня 2017 року учні 6-Б класу (класний керівник Амерідзе О.Ф.), в рамках колективної творчої справи  провели лінійку пам'яті для учнів 5-6 класів, присвячену героїчному подвигу студентів в боях під Крутами.

Мета заходу:

• формувати  в учнів почуття  патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого, інтерес до літератури про бій під Крутами;
  • розвивати мотивацію, спрямовану на підготовку до захисту Вітчизни, на прикладі подвигу однолітків;
  • прищеплювати  любов і повагу до історичних надбань українського народу, інтерес до минулого;
  • виховувати почуття національної гідності,  гордості за свою Батьківщину та народ, повагу до історії власного народу.

На лінійці лунала пісня Павла Дворського "Балада про Крути», вірші присвячені подвигу юнаків, вірш Павла Тичини "Пам'яті тридцяти". Хвилиною мовчання вшанували учні героїв.

Пам'ятаймо наших героїв!

Новорічні мрії та бажання учнів

Здійснювались мрії та побажання учнів 6-Б класу - 30  грудня 2016 року

Так, з метою знайомства з історією вітчизняної авіації, учні класу разом із класним керівником Амерідзе О.Ф. та батьківським комітетом відвідали Державний музей авіації в місті Києві. Учням сподобалась екскурсія, де почули цікаву інформацію та мали можливість посидіти за штурвалом.

Після цього, учні 2(6)-Б клас разом із класним керівником і батьками відвідали Новорічну виставу "Чарівна скринька" в палаці "Україна" (м.Київ). До початку вистави учні брали участь у різноманітних веселих конкурсах, змаганнях та виграли призи. А також, в чарівну скриньку поклали записку зі своїми бажаннями

Кулінарний МАСТЕРШЕФ

У п’ятницю, 23 грудня, учнів 6-Б класу чекав незвичний кулінарний майстер-клас. Завдяки цьому заходу діти мали змогу не лише розкрити свій кулінарний потенціал, але й навчитися працювати в команді, проявляти свої лідерські якості.

Вчились творити прекрасне

Відомо, що на уроках трудового навчання у дітей формуються естетичні смаки, виховуються одвічні духовні цінності та почуття прекрасного. Саме тому кожен урок має стати для учня відкриттям, новою сторінкою на шляху пізнання незбагненного й прекрасного світу.

З метою формування творчих здібностей учнів на уроках трудового навчання 7 грудня у навчальному закладі для кадетів 6-Б класу відбувся майстер-клас з виготовлення вітражу із скла за технологією Тіффані (новорічні прикраси), організований вчителем трудового навчання Бобко А.М.

Зустрілися з учнями та провели з ними майстер-клас місцеві майстри з декоративно-прикладного мистецтва «Вітраж» - Володимир Миколайович Ратушний та Борис Григорович Ребець. Розповіли про один із популярних напрямів інтер'єрного дизайну, що вирізняються особливою яскравістю і нестандартним виглядом. Ознайомили з основами технології виконання вітражних виробів. Гімназисти отримали змогу власноруч виготовити прикраси до свят для своєї оселі – фігурки янголів.

Важливо, що такі заняття з дітьми виховують в них старанність, охайність і, що найважливіше, творчі здібності і любов до світу.