Четверг, 28.03.2024, 19:33

Мистецтво

8 клас     1. Опрацювати с.206-211, виконати письмово завдання за ілюстраціями на  с.210 та с.211.

2. Підготувати розповідь (з фото)  про одну із українських памяток класицизму.

9 клас     1. Опрацювати с.123-127, виконати «Практичне завдання» на с.127 на аркуші формату А4.

10 клас   1. Опрацювати тему «Шедеври архітектури Індії. Монументальна скульптура.  Рельєфи».

2. Створити презентацію на тему «Шедеври архітектури Індії».

11 клас   1. Опрацювати матеріал за темою «Український музичний фольклор, народні інструменти. Музична культура Київської держави. Партесна музика у братських школах» та «Хорові концерти. Становлення національної композиторської школи. Творчість  М. Лисенка та  його послідовників».

2. Створити презентацію « Творчі здобутки  М. Лисенка».