Четвер, 02.07.2020, 23:46

Головна » Архів матеріалів
Новини гімназії:Координаційний план виховної роботи КООРДИНАЦІЙНИЙ ПЛАН виховної роботи з дітьми та учнівською молоддю на період зимових канікул з 25.12.2014р. по 25.01. 2015р. Переглянути/скачати
Дата: 25.12.2014 260

Коментарі (0)
МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ класним керівникам, педагогам, батькам, учнямз питань надання першої невідкладної допомоги при нещасних випадках різного типу, що посприяють уникненню небезпечних ситуацій та допоможуть врятувати життя. Переглянути повністю (рубрика "Виховна робота")
Дата: 23.12.2014 255

Коментарі (0)
Новини гімназії:Лялькова вистава Відкриває двері казка...
Вже на порозі новорічні та різдвяні свята. Стукає у двері весела коляда. Напередодні Нового року усі починають вірити у казку і чекають на диво. Ось і до нашої гімназії завітала казка, та не проста ,а чарівна. Бібліотекарі гімназії, спільно з бібліотечним активом, а саме з представниками від 6 -В,6-Б та 7-В класів представили увазі  учням 5-х та 6-х класів лялькову виставу під назвою "Різдвяна рукавичка".
Дата: 16.12.2014 709

Коментарі (0)
Новини гімназії:Вітаємо Вітаємо переможців та призерів конкурсів (міський етап): "Український сувенір" (Керівник Бобко А. М.)

"Україна - це наша квітуча Батьківщина" - III місце. Виконавці: Гончар ВІкторія 7- В клас, Ткаченко Валерія 6-Б клас, Савченко Анна 8-Б клас

Дата: 16.12.2014 259

Коментарі (0)
Новини гімназії:Вітаємо Горохову Маргариту Вітаємо переможця міського етапу обласного огляду-конкурсу учнівської молоді "Топоніміка і історія освіти рідного краю", Горохову Маргариту (ученицю 9-Б класу), керівник — Занько Світлана Дмитрівна. Бажаємо Маргариті творчих успіхів і подальших перемог!
Дата: 10.12.2014 265

Коментарі (0)
Новини гімназії:Патріотизм—не лише слова Справжній українець та патріот на сьогоднішній день безперервно хвилюється про долю нашої країни та тих військових, які своєю силою та мужністю захищають нас на Сході. Усі знають, наскільки жахливою є та ситуація, у яку ми потрапили. У кожного без винятку болить душа за те, що коїться навколо. Усі ми щиро молимося та благаємо Бога, щоб він допоміг нам пізнати відчуття мирного життя – життя без пострілів та смертей молодих хлопців.
Дата: 08.12.2014 351

Коментарі (0)
Новини гімназії:Заходи щодо проведення Всеукраїнського тижня права День прав людини відзначається міжнародною спільнотою 10 грудня кожного року, а вперше став святкуватися у 1950 році після того, як Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію 423 (V), що закликає всі держави та зацікавлені організації встановити 10 грудня кожного року в якості Дня прав людини
Дата: 08.12.2014 314

Коментарі (0)
Новини гімназії:Вітаємо Кондесюк Тетяну Володимирівну з перемогою у міському конкурсі «Вчитель року» Вітаємо вчителя української мови та літератури, Кондесюк Тетяну Володимирівну з перемогою у міському конкурсі «Вчитель року», який пройшов у білоцерківському економіко-правовому ліцеї! В конкурсі брали участь вчителі з різних шкіл\гімназій\навчальних закладів.
Дата: 05.12.2014 372

Коментарі (0)
Новини гімназії:Фестиваль «До України серце прихилю» 21 листопада до Дня гідності  і свободи в БНВО «1 Білоцерківська гімназія – школа І ступеня»,відбувся фестиваль «До України серце прихилю». Учні нашої гімназії учениця 9-Б класу Голоско Світлана та учень 6-Б класу Петришин Святослав у виконанні яких прозвучали вірші присвячені історії України та сьогодення стали учасниками фестивалю. Підтримати їх прийшли однокласники та вчителі.
Дата: 21.11.2014 362

Коментарі (0)
Новини гімназії:Урок-реквієм 82-х роковин трагедії 32-33 –х років Це горе – за межами болю,потойбічне, поза логікою земного буття і народної моралі. Люди не хотіли вірити в те, що ЦЕ могли творити…люди.
   Із чорної далини 33 – го вістять голоси очевидців про страшну трагедію українського народу,охоплюють спазмами болю душі живих. Та в цих голосах нема крику,нема розпачливої жалоби – є тихе,скорботне виповідання баченого й пережитого.
Дата: 21.11.2014 264

Коментарі (0)
Новини гімназії:Посвята в гімназисти 18 листопада 2014 року відбулась посвята в гімназисти першачків-пятикласників.
На сцені актової зали обіцянку віддано любити свою Батьківщину, постійно прагнути до пізнання світу, бути культурними, вихованими, милосердними,  старанними учнями склали учні кадетського 5-А та гімназійного 5-Б класів.
Дата: 18.11.2014 352

Коментарі (0)
Новини гімназії:Вікторина «Чи знаєте ви нашу гімназію?» У цьому навчальному році наша гімназія святкує ювілей. Їй виповняється 150 років. Та, не дивлячись на такий поважний вік, вона завжди молода, вірніше – юна, бо наповнена енергією і бадьорістю своїх вихованців – гімназистів. А чи знають учні свій заклад,його історію і сьогодення? Це ми і вирішили з’ясувати .  Бібліотекарі гімназії разом з бібліотечним активом підготували та провели вікторину «Чи знаєте ви нашу гімназію?».
Дата: 12.11.2014 438

Коментарі (0)
« 1 2 ... 54 55 56 57 58 ... 65 66 »

Білоцерківська гімназія №2 © 2020