Понеділок, 23.09.2019, 13:09

Головна » Архів матеріалів
Новини гімназії:День відмови від куріння 20.11.2013 року в Білоцерківській гімназії №2 проходила акція «День відмови від куріння» під гаслом"Обери здоров'я - обери життя". Учнями 9-а класу було проведено ряд заходів з метою розширення знань про негативні наслідки тютюнопаління; формування у дітей небайдужого ставлення до існуючих проблем сьогодення; пошук дієвих форм та методів щодо формування здорового способу життя; виховання соціальної активності учнів..
Дата: 20.11.2013 280

Коментарі (0)
З 13 листопада по 18 листопада 2013 року в гімназії відбувся шаховий турнір на кубок Івана Трохимовича Зінченка, героя Радянського Союзу, присвячений Дню народження навчального закладу. Організатори турніру – загальногімназійна комісія «Екології та спорту» та Рада гуртка «Шахова  королева», керівником якої є офіцер-вихователь Казачков О.М.
Дата: 18.11.2013 232

Коментарі (0)
Новини гімназії:Конкурс дитячої творчості На виконання Указу Президента України «Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості» 12 листопада в приміщенні центральної міської бібліотеки було проведено ІІ міський етап конкурсу дитячої творчості у підгрупі учнів 1-6 класів по творчості російського поета Бориса Заходера.
Дата: 12.11.2013 202

Коментарі (0)
Новини гімназії:Відкритий світ 10 листопада, учнями гімназії було знято відео (Заявка на участь у проекті "Відкритий світ").
Відео знімали:
Талалай Аріна, Бакліцький Максим, Дудник Ярослав.
Монтаж: Хітрова Настя
Дата: 11.11.2013 198

Коментарі (0)
Новини гімназії:День української писемності та мови 8 листопада напередоні  свята -  День української писемності та мови бібліотечним активом гімназії було проведено літературно-музичну годину «О мово моя, душа України!».Чарівність та мелодійність нашої рідної мови переливами звучала в народних прислів’ях, переказах  та загадках
Дата: 08.11.2013 330

Коментарі (0)
Новини гімназії:Педагогічна конференція «Реалізація Державного стандарту базової і повної освіти як запорука становлення
успішного громадянина України»
План конференції
Дата: 31.10.2013 340

Коментарі (0)
Наш відпочинок:Подорож до м. Києва 29 жовтня  учні 10-А класу разом з класним керівником Дударєвою О.В. подорожували до  м. Київ, де відвідали два чудових місця. Перше з них - Національний історико-архітектурний музей «Київська фортеця». Учні дізналися, що багато споруд музею тісно пов’язані з історією громадських визвольних рухів в Україні, а гарнізон фортеці брав активну участь в революційних подіях в м. Києві на початку минулого століття.
Дата: 29.10.2013 370

Коментарі (0)
Наш відпочинок:Екскурсія до м. Києва Під час осінніх канікул учні військово-гімназійного класу Білоцерківської гімназії № 2 здійснили екскурсію до м. Києва. Восьмикласники відвідали всесвітньо відому виставку «Титанік. Корабель мрій» на НСК «Олімпійський». Хлопці змогли побачити оригінальні речі, які були на борту «Титаніка», познайомилися з деякими технічними деталями лайнера, відчули неповторну атмосферу, що панувала на судні.
Дата: 26.10.2013 339

Новини гімназії:Виставка малюнків
17 жовтня, в приміщенні Білоцерківської гімназії №2, відбулася виставка малюнків "Осіння палітра". Керівник: Довгань О. А.
Дата: 17.10.2013 296

Коментарі (0)
Спортивні новини:Спортивні змагання «ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛЕЛЕЧЕНЯ» 17 жовтня в спортивній залі гімназії відбувся  шкільний етап змагань «Олімпійське лелеченя»,
на яких змагалися  збірні команди
5-6-класів. В результаті  запеклої
боротьби перемогла команда 6 класів. Також були нагороджені учні-переможці
конкурсу малюнків на олімпійську тематику.
Дата: 17.10.2013 339

Коментарі (0)
Новини гімназії:Відкритий урок з трудового навчання

14 жовтня в межах тиждня педагогічної майстерності вчителів естетичного циклу був проведений відкритий урок з трудового навчання для учнів 6-В класу.

Урок з теми "Візерунок. Орнамент. Композиція", провела вчитель вищої категорії, Бобко Анжела Миколаївна.
Дата: 14.10.2013 618

Коментарі (0)
Методичні заходи:Навчально-методичне консультування 14.10.2013 о 15.00, заступник директора з НВР, Демчук Світлана Анатоліївна провела навчально-методичне консультування вчителів-керівників науково-дослідницьких робіт МАН.
Дата: 14.10.2013 302

Коментарі (0)
« 1 2 ... 54 55 56 57 58 59 »

Білоцерківська гімназія №2 © 2019