Пятница, 03.05.2024, 00:32

Головна » 2014 » Январь » 21 » Афганістан очима дітей
Афганістан очима дітей

З метою патріотичного виховання дітей та молоді, формування в учнів громадянської відповідальності, почуття обов'язку перед Вітчизною, залученню гімназистів до пошуково-краєзнавчої діяльності з історії Афганської війни 1979-1989 р.р. та дослідження життєвого шляху її учасників, 21.01.2014 р. в Білоцерківській гімназії №2 відбувся гімназійний етап міського конкурсу "Афганістан очима дітей". У конкурсі брали участь учні 7-11 класів. Переможцями конкурсу стали:

I місце

• 11-А клас (класний керівник тарасенко О. О., автор роботи: Світайло Владислав)
  • колективна робота учнів 10-А, 9-А класів (класний керівник Войдевич Л. М., Дударєва О. В., автори: Хітрова Анастасія, Бакліцький )

II місце

• 9-Б клас (класний керівник Кондесюк Т. В., автор: Федик Юліана)
  • 8-А клас (класний керівник Солоденко Л. І., автори: Ротань Богдан, Смідонов Андрій)

III місце

• 7-А клас (класний керівник Дубовик О. В., автор: Григор Дмитро)
  • 7-Б клас (класний керівник Петрова Л. А., автори: Кузьмінська Валерія, Пилипенко Олександра)
Категорія: Новини гімназії | Переглядів: 578 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/3