Четверг, 25.04.2024, 20:07

Головна » 2018 » Февраль » 7 » ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ
ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

У ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ, а саме 06.02.2018 р. практичним психологом навчального закладу Булах М.В. у тісній співпраці з класними керівниками 4(8)-х класів гімназії Довгань О.А., Дубовик О.В. і офіцером-вихователем Хітровим О.С. був організований та проведений «круглий стіл» за участю учнів 4(8)-А і 4(8)-Б класів на тему: «БЕЗПЕЧНИЙ ТА НЕБЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ: ОСНОВИ МЕРЕЖЕВОЇ МОРАЛІ».

Мета заходу: узагальнити та розширити знання підлітків щодо видів електронної комунікації, її позитивних і негативних складових; зосередити увагу учнів на необхідності вдосконалення навичок захисту власної приватності в онлайновому середовищі та протидії кібернасиллю.

Під час «круглого столу» були обговорені питання

• Які види електронної комунікації існують у сучасному світі? Якими з них найчастіше користуються підлітки?
  • Що таке «інтернет-залежність»? Які її ознаки? Засоби подолання цього психічного розладу.
  • Що таке кібер-булінг? Як уберегтися від кібернасилля? Правила сучасного нетикету.

Під час підготовки до виховної справи, серед підлітків було проведено експрес-тестування з питань безпеки у віртуальному середовищі, за результатами якого 98% учасників тестування є потенційними жертвами кібернасилля. Тож, тема особистої безпеки в мережі Інтернет є досить актуальною не тільки для України, а й усього світу. Учні розробили презентації з власним баченням основ мережевої моралі та правил сучасного нетикету. Презентації протягом дня демонструвалися на великому екрані для всіх учасників навчально-виховного процесу. Захід пройшов у доброзичливій комфортній атмосфері, учні відкрито говорили про проблеми, які сьогодні існують у підлітковому середовищі. Основним лейтмотивом дружнього спілкування на серйозну тему стали слова відомої поетеси Ліни Костенко: «В епоху спорту і синтетики людей велика ряснота. Нехай тендітні пальці етики торкнуть вам серце і вуста.»

За якісні фотоматеріали особлива подяка фотографу заходу Остаповичу Богдану, учню 4(8)-А. Фотозвіт

Категорія: Новини гімназії | Переглядів: 430 | Додав: Angela | Рейтинг: 0.0/0