Четверг, 25.04.2024, 03:51

Головна » 2014 » Октябрь » 2 » Змагання ЮІР
Змагання ЮІР

Ми  всі прагнемо  до  щасливого  дитинства. Щасливе – означає безтурботне, цікаве, радісне, але найголовніше безпечне. Найважливішою умовою безпеки  гімназиста  є прищеплення  йому  необхідних знань про безпечну поведінку. Щорічно у вересні за планом в Білоцерківській гімназії №2 в рамках гімназійного КТС з основ безпеки життєдіяльності «Обережно на дорозі, діти!» проходить конкурс команд учнівських колективів – загонів ЮІР.
В наш бурхливий динамічний час безпека на дорозі вимагає від особистості максимальної уваги та пильності.
Щоб відвернути біду, вчитель має навчити учня бережно ставитися до свого життя.
Формування життєвої компетентності серед учнів вимагає надзвичайних зусиль з боку педагога. В першу чергу він сам має бути прикладом в повсякденному житті, обізнаним з питань основ безпеки життєдіяльності, володіти практичними навичками з надання першої медичної допомоги.
Огляд-конкурс між класами проходить 29-30 вересня 2014 року під гаслом “Знати! Вміти! Навчати!” з метою залучення широкого загалу учнів до участі у роботі, спрямованій на вивчення, засвоєння та поглиблення знань з безпеки дорожнього руху.
Програма гри складається із 6 конкурсів. До програми входять практичні й теоретичні завдання.
1 конкурс «Теоретичні знання Правил дорожнього руху»;
2 конкурс «Юний регулювальник»;
3 конкурс «Велоестафета» - індивідуальне керування велосипедом;
4 конкурс «Медична допомога»;
5 конкурс. Тематичний урок з безпеки дорожнього руху – агітаційно-пропагандистський виступ команди;
6 конкурс. Творчий конкурс – захист плаката соціальної реклами з безпеки дорожнього руху.
Підготовкою до конкурсу команд учнівських колективів ЮІР займалася загальногімназійна команда загону ЮІР «Дорожний патруль», до складу якої входять:
1.    Капітан команди – Дудник Ярослав, учень 10-А класу
2.    Члени команди:
     - Бобко Дарина, учениця 10-Б класу,
    - Дяконець Артем, учень 10-А класу,
    - Семикоз Анна, учениця 8-Б класу,
    - Семикоз Ольга, учениця 8-Б класу.
Члени загальногімназійної команди з великим задоволенням ділилися знаннями, уміннями та навичками, які вони отримали під час роботи у загальногімназійному загоні «Дорожний патруль», який функціонує в закладі з 2009 року.
За роки свого існування загін об’єднав десятки хлопчаків і дівчат і став хорошою школою виховання грамотних і законослухняних учасників дорожнього руху.
Сподіваємося, що завдяки просвітницькій роботі загону багато підлітків засвоїли Правила дорожнього руху і тепер вже точно будуть вести себе обережніше на вулицях і дорогах міста.

Категорія: Новини гімназії | Переглядів: 724 | Додав: Admin | Теги: ЮІР | Рейтинг: 5.0/2
Схожі матеріали: