Пятница, 26.04.2024, 18:17

Головна » 2019 » Октябрь » 17 » Майбутнім абітурієнтам
Майбутнім абітурієнтам

Економічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує майбутніх абітурієнтів на курс лекцій: «Хто Ми –економісти?».

Під час лекцій учасники можуть отримати відповіді на запитання: як спланувати своє майбутнє; врахувати особисті здібності; оцінити потреби ринку роботодавців; досягти професійних успіхів у сфері підприємництва, маркетингу та міжнародної економіки, фінансів, страхування, логістики та біржової діяльності, статистики та аналітики; залишитись задоволеним обраним фахом.

Для кого: захід орієнтований на учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України, які активно цікавляться питаннями успішного майбутнього, готові стати професіоналами з обраного фаху, хочуть та можуть витрачати на це багато зусиль та досягати високих результатів щоб реалізувати свою мрію.

Дата та час проведення: курс лекцій буде проводитись – з 28 жовтня по 01 листопада 2019 року, щодня з 16:00 до 17:40.

Тривалість лекцій: два заняття щодня по 45 хвилин з перервою на 10 хвилин.

Місце проведення: м. Київ, вул. Васильківська, 90А, аудиторія 101.

Як взяти участь:  реєстрація учасників у дні проведення лекцій триватиме щодня з 15:30 до 16:00 (хол економічного факультету).

Якщо Ви маєте запитання щодо умов участі у заході, пишіть за адресою:abit_econom@univ.kiev.ua

Участь у заході – безкоштовна.

Усі учасники, які відвідують 6 лекцій та більше, отримують сертифікат. Вручення сертифікатів учасника відбудеться в останній день курсу.

Що з собою мати: учнівський квиток та гарний настрій.

Навчальна програма: матеріали курсу розроблені викладачами економічного факультету, на основі багаторічного навчального, наукового та практичного досвіду. Програма курсу складається з дев’яти тематичних лекцій з економіки, які проходять у інтерактивній формі та форматі лекцій-бесід:

Дата проведення Час проведення Назва лекції Формат проведення
28 жовтня 16:00 – 16:45 Від інноваційної ідеї до власного стартапу Лекція-бесіда
16:55 – 17:40 Фінанси в житті людини Короткі презентації
29 жовтня 16:00 – 16:45 Творчість у підприємництві Лекція-бесіда
16:55 – 17:40 Як розраховуватися платіжними картками Лекція-бесіда
30 жовтня 16:00 – 16:45 Кожен з нас – бухгалтер: міф чи реальність? Лекція-бесіда
16:55 – 17:40 «Банани, біфштекс чи тропічний ліс?» Гра з прийняття управлінських рішень
31 жовтня 16:00 – 16:45 Економкібернетик – програміст, економіст, аналітик Лекція-бесіда
16:55 – 17:40 Менеджмент – професія майбутнього Відео презентація
01 листопада 16:00 – 16:45 Цифрові технології розвитку бізнесу Лекція-бесіда