Пятница, 03.05.2024, 10:52

Головна » 2016 » Июнь » 1 » Міський фестиваль шкільних гуртків
Міський фестиваль шкільних гуртків

Щорічно у березні у місті проходить  фестиваль-конкурс шкільних гуртків, мета якого -  демонстрація умінь і навичок учнів, набутих під час роботи у творчих колективах навчальних закладів.

Активну участь у фестивалі взяли і гуртківці Білоцерківської гімназії №2, показавши високий рівень здібностей, стійкий інтерес до творчості у напрямках: художньо-естетичному, природничому, науково-технічному, військово-патріотичному. За підсумками міського конкурсу переможцями були визнані гуртки  «Рукоділля» (керівник Бобко А.М.), «Дивосвіт» (керівник Довгань О.А.), лялькового театру «Усмішка» (керівник Плужник Т.В.) та духового оркестру (керівник Лаврєнт’єв І.О.).

Нагородження переможців грамотами відбулося 1 червня під патронатом Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради. Вітаємо переможців і дякуємо всім дітям, які брали активну участь у роботі гімназійних гуртків.

Категорія: Новини гімназії | Переглядів: 685 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1