Понедельник, 29.04.2024, 14:14

Головна » 2021 » Сентябрь » 22 » Міжнародний день миру
Міжнародний день миру

21 вересня відзначають Міжнародний день миру у всьому світі як день всесвітньої відмови від насильства та вогню.

Емблемою Міжнародного дня миру, є білий голуб з оливковою гілкою. Уперше цей символ був представлений на Всесвітньому конгресі прихильників миру, що проходив у Парижі в 1949 році.

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат. Цей день присвячений ідеалам миру як у відносинах усередині держав, так і у відносинах між усіма державами, народами та покликаний змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити щось заради спокою на Землі.

З метою формування глибокого розуміння питань, пов’язаних із миром, розширення знань гімназистів про важливість миру на землі, виховання гуманізму, патріотизму, любові до свого народу, поваги до людей різних національностей та на підтримку Всеукраїнської освітньої акції «Голуб Миру», Білоцерківська гімназія №2 долучилася до проведення наступних заходів:

• протягом дня гімназисти виконували пісні про мир та Україну: «Ми хочемо миру», «Хай буде мир», «Поверніть мою мрію», «Україна це ми», «Воїни світу, воїни добра» та інші пісні.
  • провели виховні години: «Хай буде мир на всій землі», «Мир на землі – радість у родині», «Дружно за мир стояти – війні не бувати», «Діти проти війни», «Чому цей світ такий жорстокий? Навіщо нам ота війна?»;
  • Оформили стенд «Голуб – символ миру, добра та світла»;
  • Оформили виставку книжок: «Нам всім потрібен мир».

Хочеться відзначити найактивніші класні колективи :1(5)-Б,2(6)-А,2(6)-Б,3(7)-А,3(7)-Б,3(7)-В,4(8)-А,4(8)-Б, 5(9)-Б, 6(10)-Б класи

Нам не треба війни.

Ми за спокій і мир на Землі,
Щоб щасливо зростали діти