Пятница, 19.04.2024, 12:47

Головна » 2021 » Февраль » 16 » День пам'яті воїнів-інтернаціоналістів
День пам'яті воїнів-інтернаціоналістів

15 лютого 2021 року в Білоцерківській гімназії №2 проведена урочиста лінійка-реквієм «Одвічна біль…» , учнями 3(7)-А класу , до дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Метою захода було ознайомити учнів з однією із трагічних сторінок історії, донести до юних сердець, що будь-яка війна- це безумство, катастрофа для людства. Виховувати у дітей
почуття патріотизму, повагу та шану до тих, хто став свідком і учасником військових подій в Афганістані та на території інших держав. Кадетам продемонстрували документальний фільм, всі із захопленням його дивилися. Також офіцер-вихователь полковник Димид Андрій Андрійович розповів про свою участь у виконанні миротворчої місії в республіці Ірак. На знак шани та глибокої вдячності за подвиг та витримку воїнів, учні Білоцерківського віськово-гімназійного корпусу вшанували хвилиною мовчання. Багато цікавого кадети дізналися про цю визначну подію. Старші кадети Харчук Марина, Гриб Данило оформили інформаційну виставку присвячену 32 річниці виведення радянських військ з Афганістану.

Честь і слава вам, шановні ветерани Афганістану!

Ст.кадет Харчук Марина

Переглядів: 197 | Додав: Angela | Рейтинг: 0.0/0