Суббота, 27.04.2024, 02:44

Головна » 2017 » Сентябрь » 23 » Олімпійський тиждень
Олімпійський тиждень

В рамках «Олімпійського тижня» , присвяченого Дню працівника фізичноїкультури і спорту України, з метою виховання учнів на гуманних цінностях олімпійського руху, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом, в період з 11.09 по 15.09.2017р.,  вчителі фізкультури Дубовик О.В. та Дударєва О.В. провели спортивні заходи для учнів середньої та старшої школи.

Для учнів 1(5)- х класів було проведено Олімпійські уроки на тему:  «Історія Олімпійських ігор. Олімпійці серед нас», головна мета яких – ознайомлення учнів з історією Олімпійських ігор, з культурою та традиціями Стародавньої Греції, символікою Олімпійських ігор,  розвиток інтересу до пізнання історії спорту нашої країни, сприяння розповсюдженню гуманістичних ідеалів олімпізму. Тема Олімпійського уроку для учнів 2(6)-4(8) класів - «Невтомний подих Олімпу: історія та сучасність». Гімназисти пригадати цікаві факти організації та проведення XXXI Олімпіади в Ріо-де-Жанейро, участі українських спортсменів та спортсменів Білоцерківщини у змаганнях. А також ознайомились зі спортивним життям видатного білоцерківця, триразового олімпійського чемпіона, семиразового чемпіона світу, триразового переможця першостей Європи, володаря дев'яти золотих медалей чемпіонатів та спартакіад Олександра Медведя.

Учні 6(10)-А класу показали свої занання та вміння у спортивному  брейн-ринзі “Олімпійські ігри - ігри патріотів” Детальніше

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 584 | Додав: Angela | Рейтинг: 0.0/0