Пятница, 03.05.2024, 13:32

Головна » 2016 » Август » 24 » Парад Вишиванок
Парад Вишиванок

24 серпня 2016 року проходив VІІ Білоцерківський Парад Вишиванок у Білій Церкві

Чверть століття тому батьки відродили нашу державу та повернули кольори нашого прапора, під яким ми об’єдналися в націю, а діди передали нам духовний символ,  оберіг – вишиванку, який зберігали протягом століть.

Традицію проведення Парадів Вишиванок було започатковано “Молодою Просвітою” ще у 2012 році.

Зокрема, учнівсько-педагогічний колектив Білоцерківської гімназії №2 приєднався  до міського заходу, основною метою якого стало збереження українських цінностей та їх популяризація серед дітей  та учнівської молоді.

Наші сорочки мають різні орнаменти: сором’язливо дівочі, з надією на велике кохання, яскраво жіночі, у яких поєднується ніжність материнства та стійкість у життєвих негараздах. Врешті – це модно, сучасно, правильно.

парад 1.jpg (1280×853)

Під час конкурсної програми Параду Вишиванок змагалися команди білоцерківських навчальних закладів. Їхнім завданням було якомога яскравіше представити вишиванку

Представлення вишиванки

Категорія: Новини гімназії | Переглядів: 507 | Додав: Angela | Рейтинг: 5.0/1