Четверг, 25.04.2024, 00:44

Головна » 2018 » Май » 2 » Поїздка до Древнього Києва
Поїздка до Древнього Києва

29 квітня учні 1(5) – Б та 1(5) – В класів відвідали наймасштабніший історико-туристичний комплекс України «Київська Русь», що знаходиться у с. Копачів Обухівського району Київської області.

Учні побували в унікальному осередку, де відтворено середньовічне місто – Древній Київ V-XІІІ століть – у розмірах його історичного центру, відомого як Дитинець Києва.

Біля воріт Древнього Києва гостей зустрічали з хлібом і сіллю. Діти відчули дух княжої доби, дізнались багато цікавого про архітектуру та культуру Київської Русі, завітали до Василівської церкви, мали нагоду побачити породистих коней із Княжої конюшні, відвідали локацію середньовічного катування, спустились на зіплайні «Велике політайло» (канатний спуск) та прогулялись до Лісового озера.

А скільки позитивних емоцій було отримано під час перегляду фестивалю кінно-трюкового мистецтва «Кентаври -1»! Детальніше

Усі були захоплені неймовірною  красою,

отримали величезне задоволення від поїздки до Древнього Києва та гарно відпочили!

Категорія: Новини гімназії | Переглядів: 452 | Додав: Angela | Рейтинг: 0.0/0