Пятница, 26.04.2024, 22:55

Головна » 2014 » Январь » 16 » Практичне навчання педагогів
Практичне навчання педагогів

Для успішного формування умінь і навичок здорового способу життя вчителю необхідно не лише володіти теоретичними знаннями, а й мати певні практичні вміння і навички, зокрема:

• визначати стан фізичного і психологічного розвитку дитини;

• складати комплекс фізкультхвилинок для поєднання рухової та навчальної діяльності учнів на уроках;

• дозувати фізичне навантаження ;

• з метою формування навичок активного відпочинку грати з дітьми в рухливі, спортивні та народні ігри.

Підвищення валеологічної грамотності та формування необхідних практичних умінь і навичок відбувається в гімназії в процесі систематичної роботи навчання дорослих. Процес навчання дорослих спрямований на підготовку педагогів до цілеспрямованої роботи з питань формування у гімназистів валеологічних умінь і навичок через застосування різних методів і форм навчання у навчальний і позанавчальний час. Така система занять сприяє усвідомленню педагогами головної цінності життя - здоров’я людини, яке необхідно берегти і зміцнювати власними зусиллями. Значна робота в гімназії приділяється розвитку у педагогів умінь валеологічно грамотної поведінки під час спілкування з учнями: побачити позитивне в дитині, зрозуміти її психологічний стан, утримувати емоційні прояви, уміння саморефлексії, які допомагають дитині усвідомити власні чесноти і недоліки, що пов’язано з глибоким розумінням оточення, ставлення до здоров’я як найвищої цінності у житті.

З цією метою 16.01.2014 р. в гімназії відбулося чергове заняття педагогічного колективу з теми "Психологія підліткового віку"

Категорія: Новини гімназії | Переглядів: 541 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1