Пятница, 26.04.2024, 05:09

Головна » 2020 » Октябрь » 12 » Шляхом пізнання та дружби
Шляхом пізнання та дружби

10 жовтня 2020 року учні 1(5)-В класу (класний керівник – Зіменкова Н.М.) здійснили цікаву, пізнавальну екскурсію до м. Києва.

Подорож Києвом розпочалася із відвідування Музею води, де першачки-гімназисти познайомилися з історією водопроводу міста. Діти усвідомили цінність водних ресурсів, задумалися над важливістю збереження та раціонального використання води.
Живописним продовженням знайомства з Києвом стало відвідування виставки хризантем «Світ солодощів» на Співочому полі. Споглядання квіткових композицій наповнило душі дітей красою, принесло естетичне задоволення та показало майстерність втілювати в життя добрі справи.
На завершення подорожі діти завітали до Київського зоопарку, де відвідали контактний зоопарк та зробили багато світлин птахів та чотириногих друзів.
Екскурсія подарувала всім гарний настрій, емоційне зближення та сприяла згуртованості класу. «Це мій найкращий день!» - дякували діти.

Категорія: Новини гімназії | Переглядів: 207 | Додав: Angela | Рейтинг: 5.0/1