Пятница, 03.05.2024, 01:02

Головна » 2017 » Февраль » 14 » Твори добро
Твори добро

Учнівсько-педагогічний колектив Білоцерківської гімназії №2 долучився до благодійної акції «Твори добро» на підтримку воїнів 72-ї механізованої бригади, переселенців із зони АТО, дітям підшефного Олександро-Шультинського НВК (Костянтинівський район Донецької області).

Активісти учнівського самоврядування закладу за підтримки керівництва з організації виховної роботи організували збір одягу, взуття, продуктів харчування, канцтоварів, медикаментів і побутових речей.

Вчителі та гімназисти охоче відгукнулися на заклик підтримати українських воїнів і біженців із зони проведення АТО. Найбільш активними були учнівські колективи - 6-А (кл. керівник Гребень В.В.), 5-А (кл. керівник Єфімова К.О.), 5-Б (кл. керівник Дударєва О.В.), 6-В (кл. керівник Солоденко Л.І.), 7-А (кл. керівник Занько С.Д.), 8-А (кл.керівник Зіменкова Н.М.), 8-В (кл.керівник Кудлай О.П.) та педагоги – Познякова С.В., Артеменко Т.М., Войдевич Л.М. У результаті акції було зібрано багато одягу та взуття для дітей і дорослих, а також чимало продуктів харчування (сухофрукти, консервація, солодощі), дитячих іграшок, книжок та канцтоварів. Так, найбільше для підшефних школярів зібрали учні 6-А класу: зошити (122 шт), ручки (35 шт), кольорий картон (2 п), набір обкладинок (1 п), кольорові олівці (2 п), альбоми для малювання (2 шт); учні 8-А класу: зошити (100 шт), олівці (30 шт), ручки (12 шт), набір лінійок (5 шт), стирачки (15 шт), печиво (1 п - 3,2 кг). А батько кадета Івана Полякова допоміг у перевізці зібраних речей до місця їх сортування.

Основну частину зібраних речей волонтери навчального закладу передали підшефним учням Олександро-Шультинського НВК, які наразі проживають у зоні проведення АТО. Волонтер Климчук Костянтин, який відгукнувся на пропозицію доставити допомогу, щиро подякував гімназистам за їхню небайдужість і прагнення підтримати тих, хто найбільше потребує допомоги. А частку зібраної гуманітарної допомоги гімназисти передали координатору міського центру допомоги військовим, для відправлення її безпосередньо в зону АТО.

Акція «Твори добро» є одним із багатьох благодійних заходів, які останнім часом стали важливою складовою життєдіяльності навчального закладу.

Категорія: Новини гімназії | Переглядів: 488 | Додав: Angela | Рейтинг: 5.0/1