Четверг, 25.04.2024, 12:34

Головна » 2016 » Март » 24 » Відпочинок в аквапарку
Відпочинок в аквапарку

Ура! Нарешті канікули. Можна добре відпочити від школи та уроків. Не поспішати робити домашнє завдання. І можна погуляти з друзями. Крім того я побував в аквапарку, який знаходиться в Києві. Це був незабутній день.

На весняних канікулах наш класний керівник  Світлана Дмитрівна повезла нас у аквапарк Юрського періоду «DREAM ISLAND».
Коли ми увійшли, я не повірив своїм очам. Там було багато різних водних фігур всіх кольорів веселки і скрізь вода. Шуміли люди, кричали діти. Все це так захоплювало. Спочатку ми купалися в басейні. Потім, коли прийшов класний керівник, ми всі розійшлися по величезній території аквапарку. Гірки були  чудові. На деяких було трішки страшно, та все ж таки весло. Після того, як ми розбіглися, нашому класному керівникові було важко нас знайти. А ми просто всім класом грали в водний футбол.

Денис Манжалій, учень 6-А класу

Категорія: Наш відпочинок | Переглядів: 742 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0