Воскресенье, 05.05.2024, 19:56

Головна » 2015 » Декабрь » 3 » Волонтерська акція для дітей Попаснянського району Луганської області
Волонтерська акція для дітей Попаснянського району Луганської області

Учні Білоцерківської гімназії №2 долучилися до  волонтерської акції «Допоможи  мешканцям міста Попасна». На прохання  попаснянських школярів відгукнулися гімназисти та  зібрали кошти і закупили  15 спортивних м’ячів (футбольні, баскетбольні, волейбольні). Тепер учні зможуть використати їх на уроках фізичної культури та проводити змагання з різних видів спорту.

Педагогічний колектив Луганщини висловив щиру подяку гімназистам за співчуття, розуміння подій на Сході країни. Хоч і допомога незначна, але дуже важливо, аби усі пам’ятали про те, що не варто соромитися своїх маленьких внесків, думаючи, чи будуть вони доречними та чи зможуть хоч трішки змінити ситуацію. Саме завдяки таким внескам небайдужих людей нерідко вдається задовольняти суттєві потреби, допомогти дітям у цей тяжкий для нашої України час.

В єднанні наша сила!

Категорія: Новини гімназії | Переглядів: 533 | Додав: Admin | Теги: волонтери, акція | Рейтинг: 0.0/0
Схожі матеріали: