Воскресенье, 05.05.2024, 21:26

Головна » 2016 » Апрель » 29 » Всесвітній день охорони праці
Всесвітній день охорони праці

28 квітня у Білоцерківській гімназії №2 відбулися класні години присвячені Всесвітньому дню охорони праці. Учні ознайомилися з історією започаткування Дня охорони праці. Відповідно до указу Президента, з 18 серпня 2006 року №685/2006 "Про День охорони праці" в Україні було підтримано ініціативу Міжнародної організації праці з відзначенням 28 квітня Всесвітнього Дня охорони праці.

Основою метою цього заходу є привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання, громадських організацій до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, вшанування пам'яті осіб, які загинули на виробництві.

Цікавою для учнів була класна година у 9-Б класі "Загальні вимоги до техніки безпеки при роботі з комп’ютером". Було розглянуто небезпечні чинники, режим праці і відпочинку при роботі з комп'ютером.

Категорія: Новини гімназії | Переглядів: 613 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.0/1