Пятница, 19.04.2024, 19:37

Головна » 2017 » Октябрь » 30 » Засідання МО класних керівників, офіцерів-вихователів
Засідання МО класних керівників, офіцерів-вихователів

30.10.2017 в гімназії відбулося засідання професійного об'єднання класних керівників, офіцерів-вихователів з  теми "Учитель-учень: налагодження парнерства та учнівського самоврядування. Системний підхід до розв'язання проблеми формування активної громадянської позиції учнів".

В рамках роботи професійного об'єднання, яке проходило у формі тренінгового заняття, педагоги, працюючи в групах, парах, вчилися методикам, як допомагати дітям формувати активну життєву позицію, бути в злагоді з собою, вчитися самим будувати своє життя, мати позитивний світогляд.

Озброївшись інтерактивними методиками та засобами впливу на особистість учня, сподіваюсь, що класні керівники, офіцери-вихователі будуть активно застосовувати їх у навчально-виховному процесі, формуючи в учнів активну громадянську позицію.

заступник директора з НВР    Л.І. Шкурат

Категорія: Новини гімназії | Переглядів: 465 | Додав: Angela | Рейтинг: 0.0/0