Суббота, 20.04.2024, 08:42

Головна » 2019 » Апрель » 17 » Зробимо місто чистим!
Зробимо місто чистим!

13.04 відбувся ЕкоДвіж, в якому взяли участь учні 3(7) А класу гімназії! До екологічної акції долучились близько 100 осіб. Можна знайти дуже багато аргументів чому слід відкласти, перенести, не піти чи просто аргументувати це типу "це ж не я смітив", але змінюючи своє місто, ти змінюєшся сам! І саме учні та батьки 7А класу це показали!!

Молодь - це не тільки наше майбутнє, а ще й наше теперішнє . Тому починаючи саме з дитячих років гімназія привчає своїх учнів  до порядку , та чистоти навколишнього середовища  приймаючи участь в таких заходах.

Що ж  стосується результатів. До уваги були взяті ділянки на яких ситуація не змінювалась із року в рік, а точніше змінювалась, тільки не в кращу сторону. Сотня пакетів сміття змінила цю ситуацію! Мабуть, кожному з нас характерно прагнути кращого, давайте разом будемо прагнути кращого екологічного становища.

Дякуємо кожному, хто долучився!

Крім того в програмі акціі була екологічна вікторина смаколики для всіх активістів! Фотозвіт

Категорія: Новини гімназії | Переглядів: 367 | Додав: Angela | Рейтинг: 0.0/0