Середа, 22.11.2017, 22:14

Посвята в читачі

2017/2018 н.р.

Швидко спливає час. П’ятикласники,  які 1 вересня тільки переступили поріг нашого навчального закладу, вже встигли познайомитися зі своїми вчителями, завести нових друзів, отримати багато оцінок – тобто стати повноцінними членами нашої дружньої гімназійної спільноти. Настав час долучитися їм і до кагорти читачів бібліотеки закладу, адже цікаві книжечки вже давно чекають на зустріч із ними. Бібліотека гімназії гостинно відчинила свої двері для юних шанувальників книги. На захід посвяти в читачі « Бібліотека – книжковий дім, і вас усіх чекає він» до п’ятикласників завітали не тільки казкові герої – Незнайко, Знайко, та Баба Яга. А ще багато інших персонажів свята, серед яких – сама Королева Книг. ЇЇ Високість, перевіривши знання учнів та їх  навички в користуванні книгою, прийняла у дітей  урочисту обіцянку з гідністю нести звання читача.

Зраділи поповненню у своїй читацькій родині і бібліотекарі гімназії,тож із задоволенням познайомили п’ятикласників з правилами користування бібліотекою та книгою і розповіли їм про безліч цікавих заходів та конкурсів, які проводяться в бібліотеці гімназії протягом навчального року. Захід пройшов у дружній атмосфері. Сподіваємося,що п’ятикласники відтепер будуть регулярно відвідувати нашу бібліотеку та міцно і назавжди подружаться з книгою Детальніше

Посвята в читачі 2016/2017 н.р.

Жовтень місяць обходить свої володіння, прикрашаючи все навкруги різнобарвними кольорами. Природа то пишається своїм новим вбранням, сонячно посміхаючись, то сумно зітхає за літом, умиваючись затяжними осінніми дощами.

Саме в цей час до навчальних закладів приходить свято, тому,що вже  традиційно в жовтні місяці відзначається Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек.

У нашій гімназії він розпочався із теж уже традиційного заходу – посвяти в читачі  п’ятикласників, який у цьому році проходив під назвою « Від сьогодні  я – читач» у цей день шістдесят нових читачів уперше переступили поріг гімназійної бібліотеки, щоб у подальшому стати її постійними відвідувачами.

Та не лише п’ятикласники завітали на свято до бібліотеки, - на зустріч із ними в цей день прийшли й казкові герої – Мальвіна та Буратіно, які допомогли ведучим заходу та Королеві Книзі ознайомити нових читачів із правилами поводження з книгою та в бібліотеці, розповіли учням багато цікавою про книгу й читання. Поспілкувалися п’ятикласники і з бібліотекарями гімназії, які відтепер будуть для них надійними керманичами в морі літератури, та вірними подорожніми у мандрівці сторінками книг.

Від цього дня двері гімназійної бібліотеки широко відкриті і для п’ятикласників, а книги на полицях завмерли в очікуванні на зустріч зі своїми новими читачами.

Посвята п'ятикласників в читачі 2015/2016 н.р.

Бібліотекарі та бібліотечний актив запросили наймолодших – п’ятикласників на яскраве театралізоване свято “Посвята в читачі»,яке проходило в читальному залі бібліотеки гімназії. Щоб познайомити новоприбулих гімназистів зі шкільною книжковою скарбницею, викликати інтерес до читання,виховувати дбайливе ставлення до книги,на свято завітали герої улюблених казок – Дюймовочка і Незнайко (яких неперевершено зіграли учні 5-В класу Ковтюх Вероніка та Юрков Олексій), Королева-книга зі своїми підлеглими – Книгами (учениця 7-В класу Татур Софія та 5-В класу-Коваль Софія,Шевченко Владислава, Кірмач Олександра) і Читайлик ( з непростою роллю легко впоралася учениця 5-В класу Дударєва Анастасія).

Ведучі (учениці 7-В класу Волощук Марія та Носова Діана) швидко заволоділи увагою глядачів,і вже за кілька хвилин від початку дійства п’ятикласники захоплено відгадували,які казки переплутано,впізнавали героїв,співчували боязливій Книжечці.

Радісно була зустріта поява тендітної Дюймовочки,що принесла дітям телеграми від невідомих казкових персонажів.

Веселого, трішки пустотливого настрою додав святу серйозний Незнайко,який переплутав усе нас віті,бо «читав» лише малюнки у книжках.

Урочистий вихід Королеви-книги,проголошення її наказу підготували майбутніх читачів до прийняття урочистої обіцянки.

Після вистави перед наймолодшими гімназистами виступила завідувач бібліотекою Плужник Тетяна Василівна та бібліотекар Вернидуб Галина Віталіївна,які розповіли учням про багатий і різноманітний книжковий фонд бібліотеки гімназії, про правила поводження в бібліотеці,про особливості роботи,про різноманітні конкурси,акції та змагання,які проводяться в бібліотеці ,про роботу «Книжкової лікарні» і ще багато про те,що мають знати нові друзі бібліотеки.

Дуже сподобалось усім гостям захопливе оповідання маленької читачки про дивовижне життя Книги казок народів світу,прочитане Тетяною Василівною.

Свято пройшло весело,цікаво,легко. Головне,що задоволеними залишилися всі: і п’ятикласники, які залюбки подивилися виставу та позмагалися  у вікторинах,і юні актори,які мали змогу продемонструвати свій талант та яскраві костюми ,і бібліотекарі,які,без сумніву,зустріли активних читачів та нових друзів бібліотеки.

Посвята п'ятикласників в читачі 2014/2015 н.р.

Посвята п'ятикласників в читачі 2012/2013 н.р.

Посвята п'ятикласників в читачі 2011/2012 н.р.

«  Листопад 2017  »

Білоцерківська гімназія №2 © 2017